Ретуш та кольорокорекція у руках фотографа

       Здавалося б, що може бути простіше, аніж стати фотографом. Всього-то: купити дорогий якісний фотоапарат і знімати, знімати все підряд. Потім «розкрутитися» і ось вже люди тобі телефонують замовляють фотозйомку і ти вже крутий і відомий фотограф сидиш десь перед ноутом і пишеш про те, що добре фотографувати, а що зле.  Але подібні міркування досить наївні. Професія фотографа не так вже й проста.

Детальніше...

Хоч у 30, хоч у 40 повернутися б до школи.

    Шкільні роки — це одна з перших сходинок та найважливіших життєвих історій для кожної людини. З цим етапом пов’язано перше кохання, перш перемоги падіння та багато-багато позитивних моментів. Але час мчить і все має властивість закінчуватися. А так не хочеться щось змінювати або, тим більше, забувати. Звичайно ж, змінити хід часу нереально і покинути стіни, вже такої рідної, школи повинен  кожен випускник, але не можна забувати цих часів. Аби моменти шкільних радостей зупинилися в часі хоч якось, можна замовити фотокнигу, де будуть зберігатися яскраві спогади. Альбом для випускного класу — це як скарбничка, яка вміщає в собі роки навчань у школі. Вартість такого сувеніра можна назвати символічною, адже це пам’ятка на все життя.

Детальніше...

Як влаштувати "правильне" вінчання

 Частина ІІІ

     Що ж таке обряд вінчання? Це - священний обряд церковного одруження. Фотографії вінчання, як правило, є  більш видовищними і живописними, ніж фото в ЗАГСі. Тому, на вінчання однозначно потрібно замовити хорошого фотографа, бо вінчання відбувається в умовах низької освітленості, що вимагає від фотографа наявності хорошої оптики і фотоапаратури. У більшості церков заборонено використовувати фотоспалахи, що робить таку зйомку ще складнішою. Церкви здебільшого освітлюються світлом свічок, що створює духовну, таємничу і прекрасну атмосферу. При грамотному підході це дозволяє отримати шикарні і унікальні весільні фотографії.

Детальніше...

Замки львівщини

    Напевно, кожну людину, яка чимось захоплюється, можна назвати залежною. Це коли, на вулиці сніг, а ти мариш покататися на своєму байку, у тебе нежить, а ти радиш людині, який парфум їй личить більше. Так і я «вампір» своєї справи. Трохи часу без нового, без фотографій, вражень і фотошопу ведуть  до натхненної ями. У такі моменти голова метикує швидше і наче шукає вихід із лабіринту.

    Це була субота в голові дзеленькнуло, час КУДИСЬ їхати. Я завів свого друга, поруч вірна супутниця і не важливо, куди несуть колеса.

Детальніше...

Готуємося до весілля: Чия музика, того і свято.

Частина ІІ    

    Щось входить в моду,  щось виходить з неї – а щось залишається не змінним. Для нас, фотографів, це просто вислів всього весільного буття. Але стосується він не філософічних роздумів про кохання і життя, а про весільні традиції. Певно, скільки б не було на Україні областей, міст, районів, сіл, кутів кожен з них має свій обряд, або звичай. І він дуже важливий, бо так робила ще «моя прабаба». Іноді, я відчуваю себе Христофором Колумбом, який щоразу відкриває Америку. Нове весілля - нові традиції. Їх намагаються модернізувати,  додавати щось нове, цим самим популяризуючи застосування звичаїв.

Детальніше...
Back to Top