Хоч у 30, хоч у 40 повернутися б до школи.

    Шкільні роки — це одна з перших сходинок та найважливіших життєвих історій для кожної людини. З цим етапом пов’язано перше кохання, перш перемоги падіння та багато-багато позитивних моментів. Але час мчить і все має властивість закінчуватися. А так не хочеться щось змінювати або, тим більше, забувати. Звичайно ж, змінити хід часу нереально і покинути стіни, вже такої рідної, школи повинен  кожен випускник, але не можна забувати цих часів. Аби моменти шкільних радостей зупинилися в часі хоч якось, можна замовити фотокнигу, де будуть зберігатися яскраві спогади. Альбом для випускного класу — це як скарбничка, яка вміщає в собі роки навчань у школі. Вартість такого сувеніра можна назвати символічною, адже це пам’ятка на все життя.

     Кожен по-різному бачить свій випускний альбом, але в будь-якому випадку визначитися з вибором найоригінальнішого варіанту можна завжди, саме індивідуальність віддзеркалюватиме шкільний дух. Якщо у випускного класу є оригінальні загальні знімки, ми легко можемо поєднати їх з основною фотосесією. Найкращим варіантом для випускних фотографій  є природність. Однокласники хочуть бачити одне одного на знімку, такими якими вони є інакше, в фотосесії немає сенсу.

    Найчастіше фотосесії для випускних альбомів проходять за стандартним сценарієм. Випускники фотографуються в класі, в коридорах школи, перед входом в школу, з учителями та т. д. Але навіть стандарти можуть бути багатогранними тому, щоб внести різноманітність, я пропоную учням подумати і запропонувати свою родзинку в  пам’ятну фотокнигу. Тут може бути багато варіантів, але, як правило, випускники знаходять безліч цікавих рішень і результат виходить прекрасним. В цьому випадку, я теж можу допомогти парочкою ідей та позитивними емоціями.

    Такі фотосесії проходять, зазвичай,  в веселій та дружній атмосфері,  саме це запорука успішного результату.

    І найголовніше   —  створити приголомшливий випускний альбом, який зможе переносити вас в безтурботні шкільні дні, як тільки ви його відкриєте.

Back to Top