Готуємося до весілля: Збір наречених.

Частина І

    Єдиний день у житті, коли ти прокидаєшся, дивишся у вікно і не важливо чи там пекуче сонце, чи вітерець. Адже, що вдягнути заплановано заздалегідь. Весільне плаття або ж фрак чекають свого зіркового часу.

    Як  всі весільні моменти, так і збори наречених  намагаються закадрувати, аби назавжди запам’ятати ці миті. Частенько трапляється так, що не знаючи тих чи інших фото секретів, важко зробити вдалий кадр. Тому аби ви не розчаровувалися у такий важливий день важливо дотримуватися декількох порад. Не зволікайте, дослухайтесь, даруйте гарний настрій собі та ще більше позитиву людині з фототехнікою.  

    Отже, красивий ранок наречених очима фотографа…

     Кожна дівчина наперед вигадує всі весільні дрібниці ще з садочка. І певне перше з списку це образ молодих. Хтось бажає бути драйвовим, хтось ніжним, але кожен ОСОБЛИВИМ. Тут все варто продумати до дрібниць. Трапляється іноді таке, що наречені не хочуть фотографуватися до повного збору, без зачіски макіяжу.  Але, як на мене, в такому випадку втрачаються безцінні кадри! Моменти, коли наносяться останні штрихи макіяжу, чи робляться останні рухи по створенню вашої зачіски, моменти, коли одягається весільне плаття, зашнуровується корсет, одягається підв’язка. Це щирі, ніжні, неповторні моменти...

Варто максимально підготуватись до такої зйомки. Оскільки наречена на той час ще не одягнута у весільне плаття, то підготуйте якийсь красивий халатик чи довгу сорочку, у якій ви можете попозувати під час нанесення макіяжу чи створення зачіски – це буде красиво виглядати на фото. Весільне плаття можна вдягнути на вішалочку та повішати (якщо це весна) у саду. Наприклад на квітучу яблуню абу вишню. Це додасть ще більшої ніжності та природності вашим фото. Нареченому також немає чого соромитися,  він може підібрати цікаву білизну або теж халатик і зробити парочку оригінальних фото.

 

    Коли з власним образом вже вирішили всі питання,  «за» і «проти»  щодо вагань чи білу сукню, чи кольору шампань? Краватку чи галстук, чи ні те ні інше… більше вас не турбує випливає нове ДЕ ж проводити ранкові збори аби все вийшло як найкраще.

Наречені зазвичай одягаються у власних кімнатах. Це індивідуально і приємно, коли через декілька років, гортаючи весільний альбом, побачиш знайому іграшку чи картину. АЛЕ ця кімната обов’язково повинна бути просторою та сонячною.

 

    Звичайно фотографи майстри своєї справи і зроблять гарне фото будь-де, проте краще природнє освітлення.

З кімнати варто винести всі не потрібні речі, зробити якомога більше простору. За бажанням можна прикрасити її (кімнату) єдине, що надто – те не здраво. Інтер’єр повинен доповнювати, але не бути основним у кадрі.

    Якщо ж великої кімнати у вас немає, або ви людина багата на родичів, які у передвесільних клопотах ночують у вашому домі, не хвилюйтесь - вихід є завжди.

 Орендуйте номер у готелі. Тут вам не доведеться  турбуватися, а лише насолоджуватися завітним Днем весілля. Адже простір та освітлення вам подарують готельні кімнати.

 

    І дрібні нюанси стосовно одягу: 

 Наречена,  за допомогою шпильок прикріпіть спідницю до кругів (якщо вони у вас будуть) Так буде зручніше тримати плаття та допоможе уникнути колапсів на фото.

Наречений, не обирайте костюм у дрібну смужку, чи дрібну кліточку. На фото це може трохи різати око.

    Найважливіше правило не лише ранку наречених але й всього весілля.

 Посміхайтесь, будьте веселі закохані та природні. Даруйте собі та іншим емоції святковий настрій та велику гору кохання. І пам’ятайте щаслива людина завжди гарна на фото.

 

    Якщо у вас є побажання або свої круті ідеї обов’язково обговоріть це з фотографом.

    І нехай Ваш весільний ранок буде ідеальним!!!

Back to Top