Фотокнига: чому так а не ні?

    Якось в інтернеті прочитав цікаву річ: Чоловікові-сім’янину найкращий подарунок  на 50-річчя – це крісло гойдалка. Чому? Тому що у ньому можна зручно сісти, коло каміну взяти фотокнигу (фотоальбом) і дивитися фото…

     Гарно, справді гарно. Тільки уявіть: ви прожила разом цілісіньке життя, а, можливо, пройшло лише 6-7 років після весілля, у вас вже є дітлахи. Але так бракує букетноцукерного періоду. І тут  ви відкриваєте альбом, вдивляєтеся в усміхнені обличчя щасливих наречених і мимоволі згадуєте:  як вінчалися, як давали обіцянки одне одному, як танцювали перший танець, як стали чоловіком та дружиною.

    Мене трохи дивує, коли наречені вагаються чи потрібна їм фотокнига, чи ні. Безспірно, всі фото можна переглянути із флешки, але хочеться взяти до рук фото  ніби книгу переглянути і перечитати, відтворити в уяві найкращі, найщасливіші моменти.  

    Фотокнига – це модернізована версія знайомого нам фотоальбому.  В унікальній обкладинці та індивідуальному дизайні фото, це не просто надруковані фотографії. Це особиста історія, яку ви збережете для себе та рідних вам людей на довгі роки. Історія, яку будь-якої миті ви зможете пролистати знову, поділитись нею з друзям та близькими, ще раз відчувши ті емоції та почуття, що переповнювали вас того особливого дня!

    Ось приклад фотокниги новоспеченої сім’ї, це мегапозитивна пара, яка позувала, посміхалась та креативила. Що з цього вийшло детальніше можна глянути тут.

    Згодом, у ювілейні дати від дня урочистостей можна інтерпретувати такі ж фото як і весільні, ті ж місця, ті ж ракурси ну і звичайно ж емоції.

Закарбуйте в фото найщасливіші миті!    

Back to Top