Лєна Бойчук

 

Дякую!!! Фото просто супер!!!! І альбомчик підібрав під стиль весілля. Дякую, дякую, дякую. Наша молода сім'я тобі дуууже вдячна. Процвітання тобі та успіхів в такому важкому, проте корисному ділі. Думаю сотні, а то і тисячі молодих пар та просто людей безмежно тобі вдячні. Обов'зково будеш знімати наші христини:))))

vk.com/id253274054

 

Ксюша Онисько

 

Просто мега позитивні емоції можна отримати не тільки в день весілля але і в день -коли отримуєш фото! Якість , пунктуальність і креативність -це критерії ,які оцінюють професіоналізм людини) І безумовно ці якості в тебе Є. Обравши тебе-ми не прогадали) Дякуємо!

vk.com/id33724749

 

Діана Трипадуш

 

Рома чудова, приємна і творча людина. З ним надзвичайно легко фотографуватися, почуваєшся вільно, без будь-якого дискомфорту. А що стосується фоторобіт, то вони говорять самі за себе). Ми тобі укотре щиро вдячні і з задоволенням будемо замовляти знову)

vk.com/id6524547

 

Олеся Тодирес

Роман Бассараб професійний фотограф і хороша людина. Це важливе поєднання, оскільки гарантує якісну і совісну роботу. Завжди проявляє свою креативність та творчість. В нього гарне почуття гумору, що не менш важливо для цікавої фотозйомки. Тому звертайтеся - не пошкодуєте!

vk.com/o.frankiv

 

Катя Гайсенюк


 

Ми дуже раді що саме ти фотографував наше весілля)) Дякуємо що яскраво та цікаво відобразив наші всі самі щасливі моменти в житті і зробив їх просто незабутніми) З великим задоволенням будемо тебе рекомендувати своїм близьким та знайомим)) Бажаю процвітання і удачі в роботі))!!! 

vk.com/id68643970

 

Таня Лісова

 Дуже класний фотограф, і звичайно фото). Дуже легко працювати, завжди позитивні емоції, та приємні спогади )) Дякуємо! За гарний настрій і співпрацю) Радимо усім спробувати)!

 vk.com/t_onegina

 

 

 

+38 (050) 73 47 651

+38 (096) 83 52 034

  

Back to Top